Семинары VD MAIS на elcomUkraine и EIA-2019
29.03.2019655

В рамках проведения выставок elcomUkraine и «EIA: электроника и промышленная автоматизация» состоится ряд семинаров VD MAIS из серии «Формулы инноваций» по актуальным направлениям: измерительное оборудование для энергоаудиторов и энергоменеджеров, промышленные системы маркировки, системы управления светодиодным освещением.

Выставки пройдут с 9 по 12 апреля 2019 года в новом выставочном комплексе «КиевЭкспоПлаза» по адресу: с. Березовская (20-й км Житомирской трассы), ул. Амстердамская, 1. Семинары состоятся 9 апреля, в первый день выставок, в конференц-зале №1.


14:00-14:30 Формула енергоаудиту: інструментарій фахівця.

Є.Г. Ніколаєв, начальник відділу засобів вимірювальної техніки, НВФ VD MAIS

vd-mais-professional-distributorЗі вступом у дію (у липні 2018 року) Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» та запровадженням з 1 липня 2019 року обов’язкової сертифікації енергоефективності будівель, галузь енергоаудиту набуває стимулів для системного розвитку.
Яким має бути інструментарій професіонала? Увазі слухачів семінару — розгляд функціональних можливостей сучасного вимірювального обладнання для фахових енергоаудиторів: тепловізори, аналізатори якості електроенергії, прилади контролю якості повітря.


14:30-15:00 Формула ефективності: промислові рішення з маркування та позначення.

О. Бобильов, бренд-менеджер, НВФ VD MAIS;
А. Пуртов, продукт-менеджер, ТОВ «Фенікс Контакт»

vd-mais-professional-distributorОгляд комплексних рішень зі швидкого та простого нанесення написів на клеми, провідники і кабелі, а також на пристрої та устаткування. Розглядається цілісна система, що складається з професійного програмного забезпечення для компонування і маркування, інноваційних систем друку та маркувальних матеріалів для всіх галузей промисловості.
Зносостійке маркування, засноване на використання УФ-світлодіодної технології, лазерне маркування, плоттерне гравіювання, термодрук, стаціонарні та портативні системи маркування, індивідуальне та великосерійне маркування, кольорове та монохромне, — орієнтуватися серед численних можливостей допоможуть фахівці VD MAIS та PHOENIX CONTACT.


15:00-15:30 Формула світла: системи керування освітленням Helvar.

С. Козюба, керівник напрямку «Світлотехніка та джерела живлення», НВФ VD MAIS

vd-mais-professional-distributorКерування групами світильників, цифрові інтерфейси, сценарії, адаптивні системи керування освітленням із самонавчанням тощо — галузь поступово мігрує від примітивних схем мережа-перетворювач-світлодіоди в бік «розумних» систем освітлення, функціонуючих із урахуванням потреб людей у якісному освітленні.
Втім, сучасні системи освітлення не обов’язково мають бути захмарно дорогими, зарозумілими та складними. Як зробити освітлення «розумнішим» та більш комфортним для користувачів за допомогою стандартного обладнання масового виробництва? На вас чекає огляд можливостей сучасних LED-драйверів та допоміжних пристроїв для побудови систем керування світлодіодним освітленням на прикладі продукції фінського виробника.


Для получения информационных материалов и технической документации по теме семинаров, зарегистрируйтесь. Все зарегистрированные посетители после окончания семинаров получат на электронный адрес регистрации ссылки для скачивания материалов.

 


vd-mais-professional-distributorПриглашаем всех заинтересованных инженеров посетить семинары VD MAIS в рамках выставок elcomUkraine и «EIA: электроника и промышленная автоматизация». Вход на семинары – свободный для посетителей выставок. Посещение выставок предполагает регистрацию при входе по предъявлению пригласительного либо после приобретения входного билета. Пригласительный с уникальным штрих-кодом можно скачать на сайте VD MAIS (в PDF-формате), распечатать и предъявить на стойки регистрации выставки для получения беджа посетителя (после заполнения анкеты посетителя).

До встречи на выставке!


Обратите внимание!

Семинары состоятся 9 апреля, в первый день выставок Elcom Ukraine и «Електроника и промышленная автоматизация», в конференц-зале №1 в новом выставочном комплексе «КиевЭкспоПлаза» по адресу: с. Березовская (20-й км Житомирской трассы), ул. Амстердамская, 1.  Добраться до выставочного центра из Киева можно на бесплатном автобусном шаттле, который в дни работы выставок будет курсировать от станции метро «Житомирская» до выставочного центра и обратно. Время в дороге — около 20 минут.

Расписание шаттлов